Projekty OICT

Projekty OICT

Prague Visitor Pass

Turistická karta zaručuje dokonalý uživatelský komfort a přináší rozvoj portfolia poskytovaných služeb v oblasti atraktivní turistiky.

Prague Visitor Pass je nová víceúčelová pražská turistická karta, která poskytuje nejenom zahraničním turistům komplexní turistické služby na území hlavního města Prahy. Mimo jiné zahrnuje cestování v rámci městské hromadné dopravy za využití Multikanálového odbavovacího systému. Turistická karta má svou fyzickou i elektronickou podobu a je dostupná v několika kategoriích (děti, studenti, dospělí). Karta je k dispozici ve třech časových variantách: na 48, 72 nebo 120 hodin.

Pomocí karty mohou návštěvníci využít vstupů do vybraných turistických atrakcí i do významných objektů v metropoli. Turistická karta zaručuje dokonalý uživatelský komfort a přináší rozvoj portfolia poskytovaných služeb v oblasti atraktivní turistiky.

Významným prvkem, který značně zvyšuje komfort nabízených služeb, je mobilní aplikace turistické karty. Mobilní aplikace zachovává funkce fyzické karty a zároveň rozšiřuje dodávaný balíček služeb, například umožňuje operativní informování turistů o aktuálních událostech.