Novým předsedou představenstva společnosti Operátor ICT (OICT) se s okamžitou účinností stal dosavadní člen představenstva Benedikt Kotmel

Jan 3, 2024

-

Tiskové zprávy

V souvislosti s odstoupením z funkce předsedy představenstva OICT Jana Znamenáčka k 31.12.2023, se novým předsedou představenstva OICT stal pan Benedikt Kotmel.

“Chtěl bych Jana Znamenáčka ocenit za to, jak proaktivně se zhostil řízení OICT v uplynulém půl roce. Novým předsedou představenstva OICT se stal jeho dosavadní člen Benedikt Kotmel. Přeji mu hodně štěstí při naplňovaní poslání OICT: vytvářet technologickou budoucnost pro lepší život v Praze,” uvádí předseda dozorčí rady OICT Jiří Koudelka

Představenstvo OICT je tak v současné době tříčlenné, a to ve složení Benedikt Kotmel (předseda představenstva), Petr Suška (místopředseda představenstva) a Petr Vokál (člen představenstva).  

Benedikt Kotmel působí v OICT od roku 2017 a se svým týmem stál mimo jiné za vytvořením a rozvojem datové platformy Golemio. Před působením v OICT pracoval také na Ministerstvu financí, kde se především věnoval problematice otevřených dat a digitalizace. 

Kontakt pro média:

Vladimír Antonin Bláha

Oddělení komunikace a marketingu OICT

tel.: 607 531 747

e-mail: blaha.vladimir@operatorict.cz