Doplnění představenstva OICT

Jan 16, 2024

-

Tiskové zprávy

Dozorčí rada OICT na svém zasedání 12. ledna 2024 zvolila dva nové členy představenstva společnosti. Jedná se o dlouholeté zaměstnance OICT Ivu Seigertschmidovou a Jana Ladina. Představenstvo OICT je tak po pátečním rozhodnutí dozorčí rady opět kompletní.

Představenstvo společnosti je opět pětičlenné a Iva Seigertschmidová a Jan Ladin tak rozšířili řady vedení společnosti OICT. Předsedou představenstva a generálním ředitelem OICT zůstává Benedikt Kotmel, místopředsedou Petr Suška a členem představenstva Petr Vokál.  

Iva Seigertschmidová za 7 let svého působení v OICT stojí za celou řadou inovativních projektů a koncepčních dokumentů, jako je například Koncepce Smart Prague do roku 2030. Aktuálně působí na pozici ředitelky Úseku financí, služeb a rozvoje obchodu a zároveň jako vedoucí oddělení produktů Smart Prague. 

Jan Ladin se po ukončení studií začal profesně věnovat řízení digitalizačních projektů. Byl projektovým manažerem projektu CzechPOINT, pracoval jako správce informačního systému státního dluhu, stal se poradcem prezidenta NKÚ pro integraci pravidel státní pokladny v NKÚ a pět let se věnoval digitalizaci justice. Aktuálně více než 4 roky pracuje v OICT jako ředitel Úseku provozu. 

Více informací o složení představenstva naleznete na webu OICT v sekci Vedení společnosti


Kontakt pro média:

Vladimír Antonin Bláha

Oddělení komunikace a marketingu OICT

tel.: 607 531 747

e-mail: blaha.vladimir@operatorict.cz