Změna ve vedení společnosti

14. 12. 2023

-

Tiskové zprávy

Dozorčí rada Operátora ICT (OICT) na svém zasedání dne 13. prosince 2023 jmenovala do funkce člena představenstva pana Benedikta Kotmela.

“Rozhodnutí jmenovat pana Kotmela bylo přijato dozorčí radou jednomyslně s cílem stabilizovat společnost a doplnit představenstvo o odborníka z řad zaměstnanců OICT,” doplňujeza dozorčí radu OICT její předseda Jiří Koudelka

Členy představenstva tak s účinností od 13.12.2023 jsou: Jan Znamenáček (předseda představenstva), Petr Suška (místopředseda představenstva), Petr Vokál (člen představenstva) a nově jmenovaný Benedikt Kotmel (člen představenstva). 

Benedikt Kotmel působí v OICT od roku 2017 a se svým týmem stál mimo jiné za vytvořením a rozvojem datové platformy Golemio. Před působením v OICT pracoval také na Ministerstvu financí, kde se především věnoval problematice otevřených dat a digitalizace.

 Transparentnost a otevřená komunikace jsou jedněmi z klíčových zásad naší společnosti. Všechny zápisy ze zasedání dozorčí rady proto naleznete přehledně na našich webových stránkách v sekci “Zápisy dozorčí rady


Kontakt pro média:

Vladimír Antonin Bláha

Oddělení komunikace a marketingu OICT

tel.: 607 531 747

e-mail: blaha.vladimir@operatorict.cz