Městská společnost Operátor ICT mění vedení společnosti. Trendy v oblasti digitalizace přinášejí nové výzvy a příležitosti k rozvoji

28. 1. 2022

-

Tiskové zprávy

Dozorčí rada městské akciové společnosti Operátor ICT (OICT) dnes jmenovala nové vedení. Novým generálním ředitelem městské společnosti bude na základě výběrového řízení Ing. Tomáš Barczi, představenstvo doplní Ing. Jan Znamenáček.

Dozorčí rada městské akciové společnosti Operátor ICT (OICT) dnes jmenovala nové vedení. Novým generálním ředitelem městské společnosti bude na základě výběrového řízení Ing. Tomáš Barczi, představenstvo doplní Ing. Jan Znamenáček. Dosavadní ředitel Michal Fišer městskou společnost vedl šest let. 

„Michal Fišer městskou společnost vedl dlouhých šest let a sluší se mu za jeho práci poděkovat. Stojí za ním celá řada úspěchů od vybudování datové platformy Golemio, která se osvědčila především v době pandemie. Dále došlo k migraci plastové kartičky Lítačka do mobilní aplikace nebo k přesunu datových center magistrátu pod správu společnosti,“ říká Michal Bláha, předseda Dozorčí rady společnosti Operátor ICT.

„Přeji novému vedení a generálnímu řediteli úspěšné navázání na doposud vykonanou práci a mnoho sil do dalšího rozvoje společnosti. Současně děkuji všem spolupracovníkům za dosažené výsledky v uplynulých letech,” uvádí Michal Fišer, stávající generální ředitel OICT.

Na pozici generálního ředitele nově nastoupí odborník na implementaci inovačních a ICT řešení Tomáš Barczi, představenstvo také doplní specialista na strategické řízení a optimalizaci projektů Jan Znamenáček. Ve vedení společnosti dále zůstávají Matej Šandor pověřený řízením Úseku financí, služeb a rozvoje obchodu a Petr Suška, který má na starosti Úsek Smart City, inovací a projektového řízení.