Lítačka s ročním kupónem vás vezme na dostihy ZDARMA

29. 3. 2017

-

Tiskové zprávy

Již tuto neděli, 2. 4. 2017, bude za účasti primátorky Adriany Krnáčové na dostihovém závodišti v Praze-Velké Chuchli slavnostně zahájena letošní dostihová sezóna.

Již tuto neděli, 2. 4. 2017, bude za účasti primátorky Adriany Krnáčové na dostihovém závodišti v Praze-Velké Chuchli slavnostně zahájena letošní dostihová sezóna. Celkem 16 nedělních odpolední s programem pro celou rodinu si teď můžete užít zcela zdarma – stačí vám k tomu Lítačka a na ní platný roční MHD kupón. Děti do 15 let mají také vstup zdarma.

Slevu 100% na vstupné můžete využít už první dubnovou neděli. Program osmi dostihů začíná ve 14 hodin a jeho vrcholem bude jubilejní 90. ročník Betino Gomba handicapu, tradičního otevíracího dostihu na sprinterské trati 1200 metrů o 135 tisíc Kč.

Doprovodný program se rozběhne již ve 13.30 hodin vystoupením Pražských mažoretek a dále nabídne mj. hudební doprovod v podání Ústřední hudby Armády ČR, či ukázku výcviku dravců ze Stanice biologické ochrany letiště Praha-Kbely. V 16.30, před startem hlavního dostihu, pronese úvodní zahajovací slovo primátorka hl. m. Prahy Adriana Krnáčová.

„Slevový program pro všechny, kteří mají v peněžence zelenou Lítačku, nabízí výhodnější vstupné do pražských muzeí, na výstavy či různé atrakce. Jsme velmi rádi, že se nám ve spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města Prahy povedlo tento program rozšířit o unikátní partnerství se závodištěm ve Velké Chuchli, a nabídnout tak držitelům Lítačky vstup na nedělní dostihy zcela zdarma,“ uvádí Katarína Landlová, tisková mluvčí společnosti Operátor ICT, která je správcem Lítačky.

Kompletní seznam všech aktuálně poskytovaných slev najdete na webu Litacka.cz

O závodišti ve Velké Chuchli

Chuchelské závodiště CONSEQ PARK bylo založeno již v roce 1906, je jediným areálem svého druhu v Praze a centrálním dostihovým místem České republiky. Za 111 let své existence se stalo oblíbeným výletním místem pro obyvatele Prahy a její návštěvníky – pro jednotlivce, dvojice i celé rodiny.

CONSEQ PARK Velká Chuchle se na celorepublikovém provozu podílí plnou jednou třetinou (dostihů i vyplacených výher) a je nepostradatelným dějištěm prakticky všech významných českých rovinových dostihů. Letos, od dubna do října, uspořádá minimálně šestnáct dostihových dní s celkovým počtem více než 120 jednotlivých dostihů.

Termíny sezóny 2017:

neděle 2. dubna                  90. Gomba handicap

neděle 9. dubna                  59. Velká dubnová cena

neděle 23. dubna               28. Memoriál prof. Václava Michala

neděle 7. května                 69. Jarní cena klisen

neděle 14. května              96. Velká jarní cena

neděle 21. května              68. Velká květnová cena

neděle 4. června                 65. Velká červnová cena / Ladies Day

pátek 9. června                   14. Červnový pohár

neděle 25. června               97. České derby

sobota 2. září                        Evropský pohár žokejů 2017

neděle 10. září                     11. Zlatý pohár EŽ Praha

neděle 17. září                     Zářijový handicap

neděle 24. září                     39. Velká cena hl. m. Prahy

neděle 1. října                      72. St Leger

neděle 15. října                   2. Pražský zimní favorit

neděle 22. října                   97. Cena prezidenta

Více informací najdete na adrese www.velka-chuchle.cz